ÖĞRENCİLERE KARİYER SÖYLEŞİLERİ

ÖĞRENCİLERE KARİYER SÖYLEŞİLERİ
REKLAM ALANI
Yayınlama: 21.12.2021
3
A+
A-

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Şaphane Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik kariyer söyleşileri kapsamında Taşradan Kente Başarı Hikâyeleri temalı söyleşiler gerçekleştirildi.

Şaphane Meslek Yüksekokulunda Taşradan Kente Başarı Hikâyeleri başlıklı söyleşiler düzenlendi. Yüksekokulun konferans salonunda, Öğr. Gör. Salih Kalkan’ın koordinatörlüğünde gerçekleştirilen programa, konuşmacılar Dene-Yap Atölyeleri Eğitmeni ve Mühendis Cihat Kürşat Kalkan, Devlet Hava Meydanları İşletmesi personeli ve 2016 yılı KPSS üçüncüsü Uğur Yıldız, Millî sporcu ve antrenör Mustafa Yakın ile öğrenciler, akademisyenler ve davetliler katıldı.

“BAŞARININ PÜF NOKTALARI ANLATILDI”

Etkinliğe ilişkin meslek yüksekokulundan yapılan açıklamada “Söyleşiler, KPSS, DGS ve staj konularında şekillenirken hedef belirleme ve başarının püf noktaları anlatıldı. Öğrencilik ve iş hayatında kariyer planlamanın önemi üzerinde duruldu. Tüm konuşmacılar, planlı programlı, zamanı yöneten, azim ve sabır gösteren her bireyin başarıyı yakalama ve hedeflerini tutturma konusunda sıkıntı yaşamayacağı konusunda ortak görüş bildirdi” ifadelerine yer verildi. Program, Şaphane ilçesi ve Şaphane MYO özelinde öğrenciler için olanaklar, fırsatlar ve diğer sosyal etkinlikler açısından değerlendirilip konukların dilekleri ve teşekkürleri ile sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram