“MUHTARLARIMIZ, MAHALLELERİMİZDEKİ GÖZÜMÜZ VE SESİMİZ”

“MUHTARLARIMIZ, MAHALLELERİMİZDEKİ GÖZÜMÜZ VE SESİMİZ”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.01.2022
0
A+
A-

Kütahya Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Mandal ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı ziyaret etti. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Işık: “Muhtarlarımız bizim için önemli. Mahallelerimizdeki gözümüz ve sesimiz muhtarlarımızdır” dedi.

2021 yılında mahallelere yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret eden Muhtarlar Derneği Başkanı ve Siner Mahallesi Muhtarı Kadir Mandal ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Işık’a teşekkür etti.

“BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

Dernek Başkanı Mandal ziyarette Başkan Işık’ın hizmetlerinin artarak devam ettiğini ifade ederek, “Belediye Başkanımız tüm sorunlarımızla her yıl olduğu gibi 2021 yılında da yakından ilgilenmiştir. Mahallelerimize ve muhtarlarımıza verdiği destek ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Başkanımız, her zaman muhtarlara önem veren ve bizlerin yanında olan bir başkan. Biz de muhtarlar olarak Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın yanındayız. 2021 yılına mahallelerimizde güzel çalışmalar yaptı. Taleplerimizi dinleyen ve talepleri yerine getiren başkanımıza muhtarlar ve mahalle sakinlerimiz adına teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“MUHTARLARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ” Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ise, “Muhtarlarımız bizim için önemli. Mahallelerimizdeki gözümüz ve sesimiz muhtarlarımızdır. Göreve geldiğimiz günden itibaren muhtarlarımızla uyum içerinde çalıştık. 2021 yılında da bu uyumlu birlikteliğimiz çalışmalarımıza yansıdı. Bu yıl ve gelecek yıllarda da mahalle muhtarlarımızla birlikte ortak akılla yapımına karar verdiğimiz hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram