MİLLETVEKİLİ GAZEL’DEN İLÇE TURU

MİLLETVEKİLİ GAZEL’DEN İLÇE TURU
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.01.2022
0
A+
A-

AK Parti Kütahya İl Başkanı İshak Gazel, ilçe ziyaretleri kapsamında Gediz ve Tavşanlı ilçesini ziyaret etti.

Gediz ve Tavşanlı ilçelerinde bir dizi ziyaret gerçekleştiren Milletvekili Gazel, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler ile ilçedeki faaliyetleri istişare ederken, Gediz’de Ticaret ve Sanayi Odası ile organize sanayi bölgesini ziyaret etti.

MUSTAFA GÜLER’E MAKAM ZİYARETİ

İshak Gazel, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret etti. İshak Gazel’e AK Parti İlçe Başkanı Bilal Kıyak, Kadın Kolları Başkanı Müjgan Alp ile yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. AK Parti teşkilatıyla birlikte bir dizi ziyaretler için Tavşanlı’da bulunan Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Başkan Mustafa Güler’e çalışmalarında başarılar diledi.

BİR SONRAKİ DURAK GEDİZ

Gediz ilçesinde de bir dizi ziyaret gerçekleştiren Milletvekili İshak Gazel, ilk olarak Gediz Belediyesini ziyaret etti. Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak ve AK Parti Gediz İlçe Başkanı Mehmet Erkan ile başkanlık makamında görüşerek, belediye yatırımları ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Gazel’e; İl Genel Meclisi Üyesi Bünyamin Özer, AK Parti Gediz Kadın Kolları Başkanı Aysel Bütün, AK Parti Gediz Gençlik Kolları Başkanı Ali Kemal Kanyılmaz ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

FABRİKALARA İLİŞKİN BİLGİ ALDI

Belediye ziyareti ardından Milletvekili Gazel, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette; Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Vedat Öztürk, Meclis Başkanı Cafer Güneş, Başkan Yardımcısı Yılmaz Özen, Meclis Başkan Yardımcısı Kemal Yörür karşıladı. Buradaki ziyareti sonrası Gediz Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Başol ve OSB Yönetimini ziyaret etti. Gediz Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgi alan heyet daha sonra OSB’de faaliyet gösteren, Gediz Plastik A.Ş., Alpino Mobilya, Küpeliler Endüstriyel A.Ş. ziyaret edilerek, fabrika çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaretler sonunda Kütahya Milletvekili İshak Gazel, AK Parti Gediz İlçe Başkanı Mehmet Erkan, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, AK Parti Gediz Kadın Kolları Başkanı Aysel Bütün, AK Parti Gediz Gençlik Kolları Başkanı Ali Kemal Kanyılmaz ve AK Parti Gediz İlçe Yönetimi ile birlikte istişare toplantısı düzenlendi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram