MİLLETVEKİLİ ERBAŞ TAVŞANLI’DA

MİLLETVEKİLİ ERBAŞ TAVŞANLI’DA
REKLAM ALANI
Yayınlama: 23.05.2022
14
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve beraberindeki heyet, Tavşanlı Yerleşkesinde başta Tavşanlı Meslek Yüksekokulu olmak üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Kütahya milletvekili Ahmet Erbaş ve beraberindeki heyet, Tavşanlı Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti. Meslek yüksekokulunda Müdür Prof. Dr. İsmet Çelik başkanlığındaki idareciler ve akademisyenler, Tavşanlı Şehit ve Gazileri Derneği yöneticileri ve şehit aileleri tarafından karşılanan Milletvekili Ahmet Erbaş’a Tunçbilek Belediye Başkanı Mustafa Düzgün, Kütahya MHP İl Başkanı Selçuk Alıç, Tavşanlı MHP İlçe Başkanı Barbaros Öztürk, Türk Eğitim Sen Kütahya Şube Başkanı Mehmet Altınok, MHP Tavşanlı İlçe Yönetimi, Tavşanlı Kahveciler Odası Başkanı Tahir Akçan ve Tavşanlı Pazarcılar Odası Başkanı Rıdvan Altay eşlik etti.

YÜKSEKOKUL HAKKINDA BİLGİLER ALDI

Prof. Dr. İsmet Çelik tarafından okul hakkında bilgilendirilen ve yürütülen çalışmalar ve hedefler, Meslek yüksekokulunun bölümleri, öğrenci sayıları ve hedefleri hakkında bilgi alan Milletvekili Erbaş’a Müdür Çelik tarafından Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal adına ve meslek yüksekokulu adında çini plaket ve hediyeler sunuldu. Daha sonra Erbaş ve ziyaret heyeti Tavşanlı Şehitleri Konferans Salonu, Biyoyakıt Makineleri Ünitesi, Lavanta Bahçesi,15 Temmuz Şehitler Külliyesi ve yerleşke camisi ve Tavşanlı Şehitleri Cevizliği’ni ziyaret ettiler. Cevizlik alanında tüm şehitlerimiz anıldıktan sonra Erbaş, şehit ailelerinin taleplerini aldı. Ziyaret hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle tamamlandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.