MİLLERVEKİLİ KASAP’TAN ÖZEL İDARE’YE UYARI

MİLLERVEKİLİ KASAP’TAN ÖZEL İDARE’YE UYARI
REKLAM ALANI
Yayınlama: 18.01.2022
1
A+
A-

Kütahya’nın yapımı tamamlanmayan yollarını meclis gündemine taşıyan CHP Kütahya Milletvekili Dr. Ali Fazıl Kasap, pek çok yolun çamur deryası olduğunu söyledi. İl Özel İdaresini uyaran Milletvekili Kasap: “Bu sene eğer siz yapmazsanız seçimden sonra ilk fırsatta bu yolları biz yapacağız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kütahya Milletvekili Dr. Ali Fazıl Kasap mecliste söz alarak, yıllardır yapımı tamamlanamayan yolları dile getirdi. Şiddetli yağmurlarda pek çok köy yolunun kapandığına dikkat çeken Kasap, bir kışın daha çamur deryası şeklinde geçeceğini belirtti.

“SİZ YAPMAZSANIZ SEÇİMDEN SONRA BİZ YAPACAĞIZ”

Kütahya Tavşanlı-Domaniç-Bursa yolu, Hisarcık-Gediz yolu, Simav-Sındırgı yolunun on yıllardır yapılamadığının altını çizen Fazıl Kasap: “İnsanlarımız mağdur. Şeyhler Karbasan yolu yine çamur deryası. Bir kış daha böyle geçecek. Kestel, Köpenez, Şaphane, Eydemir, Allıören yolları da çamur deryası. Sık sık heyelan oluyor. Şiddetli yağışta birçok köy yolu kapanıyor. Köylüler mahsur kalıyor. Ulaştırma Bakanlığını, İl Özel İdaresini tekrar uyarıyoruz. Bu sene eğer siz yapmazsanız seçimden sonra ilk fırsatta bu yolları biz yapacağız” açıklamasında bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram