MHP ANLATMA VE AYDINLATMA BULUŞMALARI BAŞLIYOR

MHP ANLATMA VE AYDINLATMA BULUŞMALARI BAŞLIYOR
REKLAM ALANI
Yayınlama: 22.06.2022
2
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından organize edilen ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ etkinliğinin Kütahya buluşması cuma günü başlıyor.

Kütahya merkez ve ilçelerinde yapılacak olan programlara TBMM idare amiri, MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, İç İşleri Komisyonu Başkan Vekili, MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay katılacak.

MİLLETVEKİLLERİ HABERAL VE ATAY GELİYOR

“Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Kütahya Buluşması” hakkında bilgiler veren MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç: “MHP Ankara Milletvekilimiz Erkan Haberal, MHP Kütahya Milletvekilimiz Ahmet Erbaş ve MHP Gaziantep Milletvekilimiz Sermet Atay’ın katılımı ile Kütahya merkez ve ilçelerimizde vatandaşlarımız ile bir araya geleceğiz. İlk programımız 24 Haziran Cuma günü saat 20.00’de Bengisu sosyal tesislerinde yapılacaktır. 25 Haziran Cumartesi günü saat 12.00’de Altıntaş ilçemizde, Altıntaş ve Dumlupınarlı vatandaşlarımız ile saat 14.00’te Aslanapa ilçemizde Aslanapa ve Çavdarhisarlı hemşerilerimiz ile saat 17.00’de Gediz ilçemizde Gediz ve Şaphaneli vatandaşlarımız ile saat 19.00’da da Simav ilçemizde Simav ve Pazarlarlı vatandaşlarımız ile buluşacağız” ifadelerini kullandı.

PAZAR GÜNÜ SONA ERECEK

Etkinliğin son gününde ise 26 Haziran Pazar günü saat 13.00’te Hisarcık ilçesinde Hisarcık ve Emetli vatandaşlar ile, saat 16.00’da Domaniç ilçesinde Domaniç halkı ile, saat 18:30’da da Tavşanlı ilçesinde Tavşanlılı vatandaşlar ile bir araya gelinecek. Başkan Selçuk tüm Kütahyalıları “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma Ve Aydınlatma Kütahya Buluşması” etkinliğine davet etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.