KUTSO’DAN OKUL ZİYARETLERİ

KUTSO’DAN OKUL ZİYARETLERİ
REKLAM ALANI
Yayınlama: 03.06.2022
0
A+
A-

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nafi Güral, Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç ve Yönetim Kurulu’ndan oluşan heyet, Kütahya Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Anaokulu, Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve MEB Yoncalı uygulama otelini ziyaret etti.

KUTSO heyeti ilk olarak, Kütahya Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Burada okul idarecileriyle bir süre sohbet ederek bilgi alan KUTSO heyeti, uygulama sınıfları (MEGDEP) kapsamında KUTSO’nun da proje ortağı olduğu Endüstri 4.0 uygulama atölyesinde incelemelerde bulundu, ardından Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Anaokuluna geçen heyet buradaki eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldıktan sonra son olarak Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaret etti.

MESLEKİ EĞİTİMİN ÖNEMİ GÖRÜŞÜLDÜ

Ziyarette, mesleki eğitimin önemi ve geliştirilmesi amacıyla KUTSO tarafından yürütülen çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu, okul idareci ve öğretmenleri ile yapılan toplantıda, okulda yürütülen ve önümüzdeki dönemlerde planlanan projeler, sorun ve çözüm önerileri, ihtiyaçlar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Okul idaresi ve öğretmenleri, mesleki eğitim ve özel sektör iş birliğine güzel örnek olan bu ziyaretten duyulan memnuniyetler dile getirirken okullarda yapılan incelemelerin ardından ziyaretler sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram