KÜTBO’DAN ÜYE ZİYARETLERİ

KÜTBO’DAN ÜYE ZİYARETLERİ
REKLAM ALANI
Yayınlama: 22.11.2021
4
A+
A-

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Başkan Yrd. Ali Okumuş, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tatar ve Genel Sekreter Yasemin Yol Aslanapa ve Altıntaş ilçesinde bulunan Borsa üyelerine ziyaret gerçekleştirdi.

Kalite ve Akreditasyon sistemi dahilindeki 2021 yılı ziyaret programı kapsamında gerçekleştirilen üye ziyaretlerinde Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsa çalışma ve faaliyetleri hakkında bilgi aktarımında bulunarak Borsa üyelerinin sorun, istek ve çözüm önerilerini aldı.

ÜYELERİN SORUN VE TALEPLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Koronavirüs salgın hastalık ve pandemi döneminde üye sorun ve taleplerinin alınarak yapılan lobi çalışmalarıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve diğer resmi makamlar aracılığı ile çözüme kavuşturulduğunu belirten Başkan Gültekin, yaşanılan zorlu pandemi sürecinde üyelerinin yanında olup sorunlarına çözümler üretmeye ve taleplerini karşılanmaya devam ettiklerini söyledi.

GÜLTEKİN’E TEŞEKKÜR

Borsa üyelerinin sorun ve çözüm önerileri alınarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla gerçekleştirilen ziyaretlerden ve yapılan çalışmalardan son derece memnun olduklarını belirten Borsa Üyeleri, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e teşekkür ederek, başarılarının devamını dilediler. Ziyaretlerde Borsa üyelerinin sorun ve çözüm önerilerinin yanında üye eğitim ve iş geliştirme faaliyetleri için fikir alışverişinin de yapıldığını belirten Başkan Gültekin Borsa üye ziyaretlerinin devam edileceğini söyledi. EMİNE ÖZTÜRK

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.