KÜTBO’DA ODA VE BORSA MÜŞTEREK TOPLANTISI

KÜTBO’DA ODA VE BORSA MÜŞTEREK TOPLANTISI
REKLAM ALANI
Yayınlama: 24.12.2021
0
A+
A-

Kütahya ili ve ilçeleri oda ve borsa müşterek toplantısı 21 Aralık 2021 tarihinde Kütahya Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Kütahya Ticaret Odası (KUTSO), Gediz Ticaret ve Sanayi Odası, Simav Ticaret Odası, Tavşanlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanları ile Genel Sekreterleri ve TOBB Kütahya İli Akademik Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi İçlem Er katılım sağladı.

 İl ve İlçe Sorunlarının üst makamlara iletilmesinde Oda ve Borsalar ile birlikte hareket etmenin öneminden bahsedilerek lobicilik konusunda güç birliği oluşturulması yönünde görüşün bildirildiği toplantıda, Sanayi-Üniversite işbirliğinde yapılacak çalışmalarla Mesleki Eğitim Merkezi konusunda yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

“KÜTAHYA DİJİTAL DÖNÜŞÜM” PROJESİ GÖRÜŞÜLDÜ

Toplantıda ayrıca Kütahya İl ve İlçe Oda/Borsa ortaklığında Zafer Kalkınma Ajansına Sunulan ve başarıyla geçen “Kütahya Dijital Dönüşüm” Projesinin uygulama aşamaları görüşüldü.  Kütahya İli Oda ve Borsaları tarafından yapılan çalışmalarda birliktelik vurgusu yapılan toplantı, görüş ve önerilerin sunulmasının ardından iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram