KÜTBO’DA MECLİS TOPLANDI

KÜTBO’DA MECLİS TOPLANDI
REKLAM ALANI
Yayınlama: 30.12.2021
0
A+
A-

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş Başkanlığında gerçekleştirildi.

Aralık ayı meclis toplantısında 2021 yılının genel değerlendirmesi yapılarak ekonomide yaşanan son gelişmelerin sektörlere etkileri ve 2022 yılından iş dünyasının beklentileri ele alındı. Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, 2021 yılında gerek coğrafi işaret çalışmaları, gerekse vizyon projelerinin gerçekleştirilmesi ile KÜTBO adına başarılı ve etkin geçirilen bir yıl olduğunu belirterek, 2022 yılında da borsa vizyon ve misyonu dahilinde aynı azim ve kararlılıkla yeni projelere ve hedeflere ulaşılması için çalışmalara devam edileceğini söyledi.

ÜYE VE PAYDAŞ BEKLENTİLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Toplantıda, KÜTBO 2022 yılı iş planları, üye ve paydaş beklentileri ile borsanın çeşitli faaliyetleri doğrultusunda hazırlanan KÜTBO 2022 Mali Yılı Gelir-Gider Bütçesi müzakere edilerek, onaylandı. Meclis Başkanı Halit Topbaş; 2022 yılının üyeler, borsa, Kütahya ve Türkiye adına sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl olması temennisinde bulundu. Hitapların ardından, diğer gündem maddeleri de görüşülerek, karara bağlanması ile KÜTBO 2021 Yılı son Meclis Toplantısı 2022 yılı için iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram