“KÜTAHYA’YA HİZMET ETMENİN ONURUNU YAŞIYORUZ”

“KÜTAHYA’YA HİZMET ETMENİN ONURUNU YAŞIYORUZ”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 23.05.2022
1
A+
A-

Fatih Mahallesinde, Kütahya Belediyesinin destekleri ve mahalle sakinlerinin imecesiyle yapımı tamamlanan Valide Sultan İncik Suyu Çeşmesi açıldı. Açılışta konuşan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya’ya hizmet etmenin onurunu yaşadıklarını ifade etti.

Valide Sultan İncik Suyu Çeşmesi açılışına Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Damcı, Ömer Köse, Ertuğrul Cevahir, Murat Arık, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, MHP İl ve Merkez İlçe yöneticileri, Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Mandal, Fatih Mahallesi Muhtarı Nurcan Duygu ve mahalle sakinleri katıldı.

NURCAN DUYGU: “AMACINA UYGUN KULLANIN”

Fatih Mahallesinde, Kütahya Belediyesinin destekleri ve mahalle sakinlerinin özellikle kadınların verdiği destekle yapımı tamamlanan Valide Sultan İncik Suyu çeşmesinin açılışında konuşan mahalle muhtarı Nurcan Duygu, emeği geçenlere teşekkür ederek, suyun önemli olduğunu ve çeşmenin sadece amacına uygun olarak kullanılmasını talep etti.

BAŞKAN IŞIK: “MAHALLEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık: “En kıymetli varlıklarımızdan birisi olan incik suyumuzun çeşmesini açıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Hizmet ve hayır işi, nasip işidir. Rabbim bunları bizlere yapmayı nasip eyledi. Hepinizden Allah razı olsun. Çeşmenin yapımında emeği geçen mahalle sakinlerimize de teşekkür ediyorum. Çeşmemiz, mahallemize ve Kütahya’ya hayırlı olsun” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.