“KÜTAHYA’YA GÜZEL BİR ESER KAZANDIRACAĞIZ”

“KÜTAHYA’YA GÜZEL BİR ESER KAZANDIRACAĞIZ”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 01.07.2022
0
A+
A-

Yaşam Parkı’nda bir süre duran düzenleme çalışmaları yeniden başladı. Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, yeniden başlayan çalışmaları yerinde inceleyerek, Kütahya’ya güzel bir eser kazandıracaklarını söyledi.

Yüklenici firmanın Yaşam Parkı’ndaki fesih hakkını kullanması ile birlikte kısa süreliğine duran imalat çalışmaları yeniden başladı.

“EN KISA SÜREDE TAMAMLANACAK”

Parkta başlayan çalışmaları yerinde inceleyen Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık: “Daha önce imalatı başlayan ve maalesef arada geçen piyasadaki dalgalanma nedeniyle yüklenici firmanın fesih hakkını kullanmasından dolayı kesintiye uğrayan Yaşam Parkı düzenleme çalışmaları yeniden başladı. Öncelikle, geçen süreçte duran inşaat nedeniyle hemşerilerimizin kusura bakmamasını istiyorum. Çünkü bizim elimizde olmayan, piyasa şartları nedeniyle devletin çıkarttığı mevzuat gereği müteahhidimiz fesih hakkını kullandı. Bundan dolayı biraz gecikme oldu. En kısa sürede inşallah burası tamamlanacak. Şu anda imalat çalışmaları yeniden başladı. Özellikle bugüne kadar neden bu çalışmalar durdu diye zaman zaman bize ulaşan vatandaşlarımızın merakının gitmesi için bu açıklamayı yaptık. Sabrınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Parkımızı kısa sürede tamamlayarak şehrimize kazandırdığımız güzel yerlerden birisi haline getireceğiz. Hayırlı olsun” dedi. 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram