“KÜTAHYA’NIN KEDİSİ KENDİNİ ELE VERDİ”

“KÜTAHYA’NIN KEDİSİ KENDİNİ ELE VERDİ”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 26.01.2022
0
A+
A-

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, gündemden düşmeyen ‘Kütahya’nın Kedisi’ hesabına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Hesabın kendini ele verdiğini aktaran Başkan Işık: “Dün itibariyle isim bazında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundum. En kısa sürede kedi de köpek de bulunacak” dedi.

“BİR BELGENİZ VARSA SAVCIYA GİDECEKSİNİZ”

Belediye ile ilgili yazılanları sert bir diller eleştiren Başkan Işık: “Öyle arkadan konuşmakla, dışarıdan laf atmakla iftira ve itham da bulunmak ile çözüm mümkün değil. Bir belgeniz varsa, Cumhuriyet Savcılarımız burada. Gideceksiniz ve adam gibi adınızı söyleyerek, altına da adınızı yazarak başvuru yapacaksınız. Bana iftira atanlar bunu yapmazsa biz yaptıracağız. Dolayısıyla bu şehrin belediye başkanı olarak bize laf atanlar önce aynaya bakacak. Benim yerimde olsaydı ‘Bu yağmayı yapacaktım’ demek istiyor. Bunlarla kaybedecek vaktimiz yok” diye konuştu.

“KEDİ DE KÖPEK DE BULUNACAK”

“En kısa sürede kedi de köpek de bulunacak” diyen Başkan Işık: “O kendini zaten kendini ele verdi. Dün itibariyle isim bazında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundum. Bu sadece bir kişi. Ama birlikte çalıştığı halkadaki, gruptaki kişileri de o söyleyecek. Biz bize yakışanı yapıyoruz. Susmamız sadece kesin delile ulaşmamızı beklememizden kaynaklanıyordu” diyerek sözlerine son verdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram