KÜTAHYA’NIN 5 PROJESİNE ZAFER DESTEĞİ

KÜTAHYA’NIN 5 PROJESİNE ZAFER DESTEĞİ
REKLAM ALANI
Yayınlama: 01.02.2022
1
A+
A-

Zafer Kalkınma Ajansı, 2021 Yılı Teknik Destek Programı 6. Dönem kapsamında başarılı bulunan projeleri açıkladı. TR33 Bölgesinden toplam 27 projenin destekleneceği programda Kütahya’dan da 5 proje yer aldı.

Başarılı bulunan faaliyetlerin başvuru sahiplerinin herhangi bir yazılı tebliğ beklemeksizin 17.02.2022 (Cuma) tarihi, saat 17.00’a kadar kendilerine e-posta yoluyla gönderilen belgeleri matbu olarak Ajans Genel Sekreterliğine sunmaları gerekmektedir.

TOPLAM 48 BAŞVURU

2021 Yılı Teknik Destek Programı 6. Dönem kapsamında Zafer Kalkınma Ajansı’na (ZAFER) toplam 48 adet faaliyet başvurusu yapıldı. Yapılan değerlendirme neticesinde 27 adet faaliyet başarılı bulunarak desteklenmeye hak kazandı. Kütahya’dan başarılı bulunan projeler şu şekilde: Kütahya E Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü, Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi; Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası, Kütahya ve Uşak KVKK Öğreniyor; Yeni Rotalar Doğa Yürüyüşleri, Dağcılık, Fotoğrafçılık ve Doğa Sporları Kulübü Derneği, Rotamız Yeni Projeler;  Aizanoi Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Kooperatifimiz Dijitalleşiyor, Kurumsallaşıyor, Geleceğe Hazırlanıyor. Online Eğitim ve Online Danışmanlık Projesi ve Kütahya İş Kadınları Derneği, Gelişim İçin Eğitim.

EĞİTİM TAKVİMİ HAZIRLANACAK

Başarılı bulunan faaliyetlerden Ajans personeli eliyle karşılanabilecek olanlar için eğitim takvimi ayarlanacak; Ajans personeli eliyle karşılanamayacak olanlar için ise satın alma süreci başlatılacak olup satın alma süreci başvuru sahibi tarafından sunulan teknik şartname hazırlık formunda Ajansın yapacağı revizyonlar sonucu oluşturulacak teknik ve idari şartname üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bir faaliyetin başarılı bulunmuş olması faaliyet başvurusu kapsamında sunulan teknik şartname hazırlık formunun bütünüyle kabul edildiği anlamını taşımamaktadır. Bununla birlikte teknik ve idari şartnamenin nihai hali satın alma sürecine başlanmadan önce başvuru sahibi ile paylaşılacaktır.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram