KÜTAHYA PORSELEN’E TEŞEKKÜR

KÜTAHYA PORSELEN’E TEŞEKKÜR
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.12.2021
0
A+
A-

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) ev sahipliğinde gerçekleşen “Yeni Yıl Buluşması”nda yılın başarılı iş insanları ödüllendirildi. Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli de ödüle layık görülen isimlerden oldu.

Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin (EGD) geleneksel “Yeni Yıl Buluşması”, TİM’in ev sahipliğinde, Başarsoft ve BitTurk ana sponsorluğu, Arzum ve PAGEV’in katkılarıyla hibrit olarak gerçekleşti.

“BİRLİKTE BUGÜNLERE GELDİK”

Buluşmada konuşan TİM Başkanı İsmail Gülle, “80’li yıllarda ekonomimizin dışa açılmasıyla birlikte, Türkiye’nin dışa açık büyüme modeli, ekonomi gazeteciliğinin de yükselişinde tetikleyici oldu. Türkiye’nin makroekonomik dinamikleri özel sektör odaklı bir değişim gösterirken, ekonomi gazeteciliği de büyüyen Türkiye ekonomisinin hem duyurulması hem tanıtılması rolünü üstlendi. 30 yıl boyunca birlikte bugünlere geldik” ifadelerini kullandı.

BAŞARILI İŞ İNSANLARINA ÖDÜL Yılın Başarılı iş insanlarına teşekkür belgesini almaya hak kazanan isimler ise şu şekilde oldu: “Senur Biçer (Arnica Yönetim Kurulu Başkanı), Mehmet Önder (Uyumsoft Yönetim Kurulu Başkanı), Güran Gökay (Nurus Yönetim Kurulu Başkanı), Nejdet Ayaydın (İpekyol Yönetim Kurulu Üyesi), Mustafa Gültepe (İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatcıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı), Sema Güral Sürmeli (Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı), Süleyman Orakçıoğlu (Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı), Mustafa Şenocak (İstanbul Deri ve Deri Mamülleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) Yönetim Kurulu Başkanı), Volkan Atik (Avva Yönetim Kurulu Başkanı), Mert Dorman (THY Kurumsal İletişim Başkanı)”.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram