“KÜTAHYA, ÖĞRENCİ DOSTU BİR ŞEHİR OLACAK”

“KÜTAHYA, ÖĞRENCİ DOSTU BİR ŞEHİR OLACAK”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.06.2022
10
A+
A-

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin organize ettiği mezuniyet kokteyl programına katıldı. Öğrencilere İkamet Kart projesinde verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden Başkan Işık: “Kütahya, genç dostu, öğrenci dostu bir şehir olacak. Bundan emin olabilirsiniz” dedi.

Kent Konseyi Gençlik Meclisi, mezun olan meclis üyesi öğrencilere yönelik kokteyl düzenledi. Düzenlenen programa katılan ve gençlerle tek tek sohbet eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, mezun öğrencilere başarılar diledi.

“HEPİNİZ BENİM BİRER EVLADIMSINIZ”

Kütahya Belediyesi olarak öğrenci topluluklarından ve öğrencilerden gelen makul düzeydeki tüm talepleri yerine getirdiklerini ve getirmeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Işık, “40 yıl önce bizler de sizlerin şu an duyduğunuz heyecanı duyuyorduk. 40 yıl sonra da olsa sizlerle birlikte bu heyecanı yaşamanın mutluluğu içindeyim. Hepiniz benim birer evladımsınız. Bugüne kadar sizlerin de içinde yer aldığı projelerde birlikte olduk, olmaya da devam edeceğiz. Kütahya, genç dostu, öğrenci dostu bir şehir olacak. Bundan emin olabilirsiniz. Göreve geldiğimde İkamet Kart projemizi açıkladık. Şehirde birçok kişi bu projeye inanmadı ama sizler inandınız ve destek verdiniz. Sizlerin sayesinde Kütahya nüfusunu 250 binin üstüne çıkartarak bir rekor kırdı. Kütahya sizlerin projemize desteği ile bölgesinin en yaşlı ili olmaktan kurtuldu. Bu sebeple sizler ne isterseniz biz yapmaya hazırız. Mezuniyetiniz yeniden hayırlı olsun” diye konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram