KÖY YOLU TARTIŞMASI SÜRÜYOR

KÖY YOLU TARTIŞMASI SÜRÜYOR
REKLAM ALANI
Yayınlama: 19.07.2022
0
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya Milletvekili Dr. Ali Fazıl Kasap köy yollarını eleştirdi. Daha önce de köy yollarına yeterli hizmetin verilmediği yönündeki eleştirilerinin ardından İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz’ın “Hodri Meydan” dediği CHP Milletvekili Kasap, bu kez “Avdan köyünün yolu yok” dedi. Cevap köy muhtarından geldi.

MİLLETVEKİLİ KASAP: “AVDAN’IN YOLU YOK”

Kütahya Soğukçeşme Avdan Köyü’nde düzenlenen Geleneksel Erenler Çoban Babayı anma etkinliği sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap ” İl Genel Meclisi Başkanı, Kütahya’nın bütün köylerinin yolu var demişti. Avdan’ın yok. İl Genel Meclisi Başkanı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, ve Mülki İdare Amirleri muhtemelen yüzleri tutmadığı için bu etkinliğe katılmadılar. Bu yolları yapın. Vatandaşı daha fazla mağdur etmeyin” dedi.

MUHTAR DURGUT: “HİZMETLERDEN MEMNUNUZ”

Soğukçeşme Avdan Köyü muhtarı Vekil Kasap’ın gönderisine İl Özel İdaresi hizmetlerinden memnun olduklarını belirten bir yorum yaparak eleştiriyi boşa çıkardı. Köy Muhtarı Süleyman Durgut CHP Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın eleştirisine, “Sayın Vekilim, Soğukçeşme muhtarı olarak İl Özel İdaresi her türlü isteğimizi yetine getiriyor. Avdan Aşağısoğukçeşme’ye indirildiği için Avdan olarak köy görünmüyor. Saygılar. Yine de Avdan’ın yolunu kumladı” cevabını verdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram