KAZCIOĞLU INDUSTRIAL’DAN İHRACATTA DEV ADIM

KAZCIOĞLU INDUSTRIAL’DAN İHRACATTA DEV ADIM
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.12.2021
6
A+
A-

Kazcıoğlu Industrial, Alman otomobil üreticilerinden bir markanın Çin’deki üretim tesislerine “Soğuk şekillendirilmiş alüminyum otomotiv yan sanayi ürünleri” ihracatına başladı.

Kazcıoğlu Industrial’dan Alman otomobil üreticilerinden bir markanın Çin’deki üretim tesislerine “Soğuk şekillendirilmiş alüminyum otomotiv yan sanayi ürünleri” ihracatı 17 Aralık itibariyle başladı.

“BU GURUR SİMAV’IMIZIN” Konuya ilişkin firmadan yapılan açıklamada; “Üretime başladığımız ilk günden beri, dünyanın dört bir yanına ihracat yapma hedefimize bir yenisini ekleyerek, dünyanın en büyük ihracat ekonomisine sahip Çin Halk Cumhuriyeti’ne nitelikli otomotiv ürünleri ihracatı yapıyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu zor zamanlarda, ihracatın ülkemize getirisinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. 2021’i sağlam adımlarla arkamızda bırakırken, 2022 yılında da, ihracat ve üretim pazarlarımızı genişletmek için tüm yetkin kadromuzla çalışmaya devam edeceğiz. Bu gurur Simav’ımızın. Bu gurur Türkiye’mizin” ifadelerine yer verildi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.