İYİ PARTİ’DE YENİ BAŞKAN ALİ SOYCAN

İYİ PARTİ’DE YENİ BAŞKAN ALİ SOYCAN
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.01.2022
9
A+
A-

İyi Parti İl Teşkilatının düşmesiyle boşalan İl Başkanlığı koltuğuna Ali Soycan atandı. Partideki bu yeniden yapılanmanın diğer partilere örnek olacağını söyleyen Ali Soycan: “Geçmişte bir takım yol kazaları olmuş olabilir. Bu sadece bizim partimizde değil, diğer partilerde de oldu. Hepimiz gördük yaşadık. Dolaysıyla geçmişten ders alıp geleceğe bakmalıyız” dedi.

İyi Parti Kütahya İl Başkanı Ali Soycan, GİK Üyesi Teşkilat Başkan Yardımcısı Halil Aydoğdu, GİK Üyesi Mehmet Arslan ve Kurucular Kurulu Üyesi Nihat Kula ile partililerin yoğun katılımı ile düzenlenen törenle görevine başladı.

“MUTLUYUM, GURURLUYUM”

İl Başkanlığı görevinin kendisine verilmesinden duyduğu mutluluğu belirten Ali Soycan, kendine destek olan herkese teşekkürlerini iletti. Yaklaşık 60 yıldır Kütahya’da olduğunu söyleyen Başkan Soycan: “Burada uzun yıllar görev yaptım. Kimine göre Yeni Mahallenin, kimine göre Çelebi’nin kimine göre Maltepe’nin evladıyım. İlimizdeki 600’e yakın köyü bizzat gezmiş, incelemiş bir insanım. Dağını taşını bilen, hala dostlukları devam eden bir insanım” açıklamasında bulundu.

“GEÇMİŞTEN DERS ALIP GELECEĞE BAKMALIYIZ”

İyi Parti’nin hak ettiği yere gelmesi, en önemlisi de Kütahya’nın hak ettiği hizmetleri geri alması adına elinden gelen gayreti göstereceğine söz veren Ali Soycan: “Geçmişte bir takım yol kazaları olmuş olabilir. Bu sadece bizim partimizde değil, diğer partilerde de oldu. Hepimiz gördük yaşadık. Dolaysıyla geçmişten ders alıp geleceğe bakmalıyız. İyi Parti’deki bu yeniden yapılanma, bu güçlenme başlangıcı diğer partilere de örnek olacaktır. Hatta hizmetlerini iyi vermediğini düşündüğümüz bazı belediyelere bile örnek olacaktır diye düşünüyorum” diyerek sözlerine son verdi. İl Başkanı Soycan konuşmasının ardından partinin kuruluşundan bugüne görev yapan İl Başkanlarını da plaketle onurlandırdı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram