İyi Parti Eski İl Başkanı Ali Soycan: “DAHA FAZLASINI VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

İyi Parti Eski İl Başkanı Ali Soycan:  “DAHA FAZLASINI VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 26.01.2023
20
A+
A-

Kütahya’da İyi Parti İl Başkanlığı görevini yürütmenin kendisi ve ailesi için onur ve mutluluk vesilesi olduğunu söyleyen Ali Soycan: “Kongrede aday olmayıp, bayrak taşıma görevimi devrettim. Partimizde görevin sadece İl Başkanı olmak ya da yönetim kademelerinde görev almaktan ibaret olmadığı bilinciyle daha fazlasını vermeye devam edeceğiz” dedi.

İl Başkanlığına yeniden aday olmayan Ali Soycan sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayımladı. Başkanlık sürecinde kendisine destek olan herkese teşekkür eden Ali Soycan, parti içinde görev almasa da İyi Parti’yi iktidara taşımak için elinden geleni yapacağını söyledi.

“ÇALINMADIK KAPILARI ÇALDIK, GÖNÜLLERE ULAŞTIK”

Soycan açıklamasında; “Partimizin zor günlerinde bize verilen göreve başlar başlamaz vakit ve imkân unsurunu bir kenara bırakarak İyi’lerin gelmesinin beklendiği bir ortamda “İyiler Geliyor” sloganının Kütahya’da yüksek sesle konuşulmasını sağlayarak halkın içine kendimizi attık. İlk günden itibaren adil, dürüst, açık, katılımcı, halka yakın, müşfik, birleştirici, pratik ve dinamik olduk. Bunu yaparken mahalle mahalle, köy köy, ilçe ilçe gezdik, bugüne kadar çalınmadık kapıları çaldık, gönüllere ulaştık. Gözlerine baktık, dinledik, konuştuk, anlattık, Halkımız çok memnun oldu. Bu olumlu algılarla birlikte Partimiz Kütahya’da il ve ilçe yönetimlerimiz ile üyelerimizin de gayretiyle, mevcut iktidardan zaten bıkmış olan halkımızın beğenisini kazandı” şeklinde konuştu.

“ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Kütahya’da 2018 genel seçimlerinde 10,6 olan oy oranının temmuz ayı itibariyle 22,3 e, eylül ayı itibariyle de yüzde 26’ya yükseldiğini kaydeden Ali Soycan: “Bu yükselişin daha fazla artacağını düşünüyorum. Kongrede aday olmayıp, bayrak taşıma görevimi devrettim. Partimizde görev sadece İl Başkanı olmak, ya da yönetim kademelerinde görev yapmaktan ibaret olmadığı bilinciyle daha fazlasını vermeye devam edeceğiz. İYİ Partiyi iktidar yapmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Soycan açıklamasını şöyle sürdürdü: “Himayelerinde Kütahya’ya hizmet etme bahtiyarlığını yaşadığım, varlığından büyük güç aldığım ve hep destek ve yardımlarını gördüğüm İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener’e, maiyetlerinde görevimi yürütürken rehberliklerini ve desteklerini her zaman yanımda hissettiğim genel başkan yardımcılarımıza, GİK üyelerimiz ile milletvekillerimize, Valimiz Ali Çelik başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarımızın başkanlarına, il ve ilçe müdürlerine ve personeline; güvenlik güçlerimize, tüm siyasi partilerin il ve ilçe temsilcilerine; belediye başkanlarımız ile il genel meclisi ve belediye meclisi üyelerine; muhtarlarımıza; sivil toplum kuruluşlarına; meslek örgütlerine; esnaf, ticaret erbabı ve iş insanlarına; basın yayın mensuplarına ve gönlü zengin, vefalı ve vatansever Kütahyalı hemşerilerimin her birine yürekten teşekkür ediyorum. Ayrıca bu başarıda büyük emek ve katkıları olan; can yoldaşım, hayat arkadaşım, kıymetli eşime, il yönetim kurulu üyelerime, ilçe başkanlarımız ile teşkilatlarına hassaten ve ayrı ayrı teşekkür ederim. Son söz olarak Yunus Emre’nin dizeleriyle diyorum ki: ‘Ben gelmedim dava için/ Benim isim sevi için Dost’un evi gönüllerdir/Gönüller yapmağa geldim.” CANSU AYDEMİR

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.