İSMAİL SAYAR: “HEM İŞVEREN HEM DE SİGORTALI KORUNACAK”

İSMAİL SAYAR: “HEM İŞVEREN HEM DE SİGORTALI KORUNACAK”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 21.05.2022
0
A+
A-

Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında, Sosyal Güvenlik Kurumu Kütahya İl Müdürü İsmail Sayar ve beraberindeki heyet, KUTSO Yönetim Kurulunu ziyaret etti. İşveren ve sigortalı sayılarına, Kütahya’daki verilere ilişkin bilgi paylaşan SGK İl Müdürü İsmail Sayar, hem işverenin, hem de sigortalının korunmasına yönelik faaliyetlere devam edileceğini söyledi.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç ve Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, ekonomik değerlendirmeler ve güncel konulara ilişkin fikir alış verişi yapılarak, iki kurumun çalışmaları hakkında karşılıklı bilgi paylaşıldı.

SAYAR: “İLDEKİ İŞVERENLER KURUMA YÖNELİK SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİRİYOR”

İşveren ve sigortalı sayılarına, ilimizdeki verilere ilişkin bilgi paylaşan SGK İl Müdürü İsmail Sayar, ildeki işverenlerin kuruma yönelik sorumluluklarını yerine getirdiğini, bu hassasiyetin daha verimli çalışmaları için faydalı olduğunu, bundan memnuniyet duyduklarını belirtti. İşverenlere, kayıt dışının önlenmesine ve istihdama sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür etti. Hem işverenin, hem de sigortalının korunmasına yönelik faaliyetlere devam edileceğini söyleyerek, iki kurum arasındaki iş birliğinden dolayı KUTSO yetkililerine teşekkür etti.

ÖZOTRAÇ: “İŞ BİRLİĞİ VE İLETİŞİM ARTARAK SÜRECEK”

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, sosyal güvenlik haftasını kutlayarak, il müdürlüğünün çalışmalarından ve ildeki paydaşlarla iş birliğinden dolayı teşekkür etti. Üyelerin talepleri, sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin hususların, başta TOBB olmak üzere, ilgili makamlara iletildiğini belirtti. Üyelerin yararına olan çalışmalara ve paydaşlar ile iş birliğine önem verildiğini belirten Özotraç, iki kurum arasındaki etkili iş birliği ve iletişimin artarak sürdürüleceğini ifade etti. Ziyaretten duyulan memnuniyetin dile getirilerek teşekkür edilmesi ve karşılıklı iyi dileklerin sunulmasıyla ziyaret sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram