İlk yerli ve milli askeri motorda KAZCIOĞLU INDUSTRİAL İMZASI

İlk yerli ve milli askeri motorda  KAZCIOĞLU INDUSTRİAL İMZASI
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.02.2023
17
A+
A-

Kütahya’nın markası Kazcıoğlu Industrial, Türkiye’nin 400 beygir gücündeki “Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç-TTZA Motoru”nun hortum ve boru komplelerinin üretimine katkıda bulundu.

Türkiye’nin 400 beygir gücündeki “Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç-TTZA Motoru” adı ile tanıtılan ilk yerli ve milli askeri motorların sevkiyat töreni BMC Power üretim tesisinde gerçekleşti. Motorun üretiminde imzası olan Kazcıoğlu Industrial Genel Müdürü İsmet Kazcıoğlu, milli projede yer alan firmayı, törende temsil etti.

4X4 ARAÇLARDA KULLANILACAK

Kazcıoğlu Industrial, BMC Power iş birliği ile “Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç-TTZA Motoru”nun hortum ve boru komplelerini üreterek katkıda bulundu. Üretilen motor, Vuran 4×4 araçlarda kullanılacak. Bu proje hem ülkemizin ekonomik bağımsızlığına katkı sağlayacak, hem de Türk Silahlı Kuvvetlerimizin gücüne güç katmış olacak.

“ÜLKEMİZE HİZMET ETMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ”

Sevkiyat töreninin ardından Kazcıoğlu Industrial’den yapılan açıklamada; “Ülkemizin dünya çapındaki atılımlarına katkı sağlamaktan her zaman kıvanç duyan şirketimiz; ürettiğimiz parçaların bu projede yer alması ile bir ilke daha imza atmanın sevincini, bu vesile ile de ülkemize hizmet etmenin gururunu yaşıyor” denildi. CANSU AYDEMİR

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.