“HEP BİRLİKTE YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ”

“HEP BİRLİKTE YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 31.12.2021
0
A+
A-

CHP Kütahya İl Başkanı Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz, Saadet, Gelecek ve Deva Partisi iş başkanlarını ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından kısa bir açıklama yapan Başkan Şahbaz: “Tüm baskılara rağmen hep birlikte ülkemizde demokrasiyi, demokratik, laik, sosyal, hukuk devletini yeniden inşa edeceğiz” dedi.

CHP Kütahya İl Başkanı Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz, Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet Sunar, Gelecek Partisi İl Başkanı Serdar Seven ve Deva Partisi İl Başkanı Lütfi Yiğit’i ziyaret edildi. Ülke ve Kütahya gündeminin değerlendirildiği ziyaretlerde birlik beraberlik vurgusu yapıldı.

ŞEHRİN GÜNDEMİ DEĞERLENDİRİLDİ

Başkan Şahbaz ilk olarak Saadet Partisi il başkanlığını ziyaret etti. Şahbaz: “Saadet Partisi Kütahya İl Başkanlığını ziyaret ederek ülkemizin ve şehrimizin gündemini değerlendirdik. Bizleri büyük bir nezaketle karşılayan Saadet Partisi İl Başkanı Sayın Ahmet Sunar ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

“ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

Ardından Gelecek Partisi Kütahya İl Başkanlığını ziyaret eden Zeliha Aksaz Şahbaz: “Ülkemizde demokrasiyi, demokratik laik sosyal hukuk devletini yeniden inşa etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Bizleri sıcak bir ilgi ve nezaketle karşılayan Gelecek Partisi Kütahya İl Başkanı Serdar Seven ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

“BASKILARA RAĞMEN BAŞARACAĞIZ”

Başkan Şahbaz’ın son durağı Deva Partisi İl Başkanlığı oldu. Başkan Lüffti Yiğit ile gündemi değerlendirdiklerini kaydeden Şahbaz: “Tüm baskılara rağmen hep birlikte ülkemizde demokrasiyi, demokratik, laik, sosyal, hukuk devletini yeniden inşa edeceğiz. Bizleri büyük bir samimiyet ve nezaketle karşılayan DEVA Partisi Kütahya İl Başkanı Sayın Lütfi Yiğit ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram