“HAYME ANA” TÜRK DÜNYASI İÇİN ÖNEMLİ

“HAYME ANA” TÜRK DÜNYASI İÇİN ÖNEMLİ
REKLAM ALANI
Yayınlama: 28.06.2022
0
A+
A-

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Hayme Ana türbesini ziyaret etti. Başkan Işık, Hayme Ana’nın Kütahya ve Türk dünyası için önemli bir isim olduğunu ifade ederek, tanıtım noktasında her türlü desteği sağladıklarını söyledi.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Domaniç Yağlı Pehlivan Güreşlerine katılan TBMM İdare Amiri MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, İç İşleri Komisyonu Başkan Vekili, MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ve MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç ile birlikte Hayme Ana türbesini ziyaret etti.

“HER TÜRLÜ DESTEĞİ SAĞLADIK”

TBMM İdare Amiri MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, İç İşleri Komisyonu Başkan Vekili, MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ve MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç ile birlikte Domaniç Çarşamba Köyü’nde bulunan Hayme Ana Türbesi ve yanındaki müzeyi ziyaret eden Başkan Işık, Kütahya’nın kuruluşun ve kurtuluşun şehri olduğunu misafirlere anlattı. Başkan Işık, Hayme Ana’nın Kütahya ve Türk dünyası için önemli bir isim olduğunu ifade ederek, tanıtım noktasında her türlü desteği sağladıklarını söyledi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram