“HATIRLATMA DOZUYLA YAYILIMI ÖNLEYEBİLİRİZ”

“HATIRLATMA DOZUYLA YAYILIMI ÖNLEYEBİLİRİZ”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.12.2021
0
A+
A-

Koronavirüs salgınıyla ilgili süreci de değerlendiren Vali Ali Çelik, aşıların yaygınlaştırılması ve alınan önlemlerle birlikte sürecin yönetilebilir seviyede olduğunu ancak omicron varyantının yayılım hızının kesilmesi için hatırlatma dozunun öneminin arttığını kaydetti

İl İdare Şube Başkanları, Vali Ali Çelik’in başkanlığında bir araya geldi. Toplantıya; Vali Yardımcıları Mustafa Güney, Dr. Halil İbrahim Ertekin, Aydın Börü, Hasan Erkal ile İl İdare Şube Başkanları katıldı. Toplantının öncelikli gündem maddesi koronavirüs tedbirleri oldu. Sürecin yönetilebilir seviyede olduğunu belirten Vali Ali Çelik, koronavirüsün omicron varyantına karşı hatırlatma dozu uyarısında bulundu.

“HİZMET KALİTESİ ARTIRILMALI”

Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıda; yönetim, ekonomik, sağlık, sosyal yardım, kültür, çevre ve şehircilik uygulamalarıyla ilgili işlerin ahenkli olarak yürütülmesi için alınması gereken tedbirler görüşüldü. Kurumlar arası iş birliği ile hizmetlerin kalitesinin artırılması gerektiğine vurgu yapan Vali Ali Çelik; vatandaş memnuniyeti odaklı, etkin, verimli ve hızlı hizmet vurgusu yaptı.

“TEDBİRLER YENİDEN GÖZDEN GEÇİRİLSİN” Koronavirüs salgınıyla ilgili süreci de değerlendiren Vali Ali Çelik, aşıların yaygınlaştırılması ve alınan önlemlerle birlikte sürecin yönetilebilir seviyede olduğunu ancak omicron varyantının yayılım hızının kesilmesi için hatırlatma dozunun öneminin arttığını kaydetti. Sürecin daha dikkatli ve tedbirli yönetilmesi gerektiğinin altını çizen Vali Çelik, kamu kurum ve kuruluşlarında tedbirlerin yeniden gözden geçirilmesini istedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram