GÜROK GRUBU’NDA ÜST DÜZEY ATAMA

GÜROK GRUBU’NDA ÜST DÜZEY ATAMA
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.07.2022
0
A+
A-

Türkiye’nin en büyük özel sektör grupları arasında yer alan Gürok Grubu, kariyeri boyunca birçok şirketin dijital dönüşüm yolculuğuna öncülük eden Kurtuluş Yavuz’u CTO olarak bünyesine kattı.

1948 yılında kurulan ve faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan atan Gürok Grubu, 2021 yılında Fortune Türkiye tarafından “Geleceği Şekillendiren Teknoloji Liderleri 2021” ödülüne layık görülen Kurtuluş Yavuz’u Bilgi Teknolojileri Grup Direktörü (CTO) görevine getirdi. Gürok Grubu’nun çatısı altında; dünyanın en büyük 5. sofra camı markası LAV, cam ambalaj üreticisi GCA, Gürok Kiremit, turizm sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesiyle Ali Bey Hotels & Resorts, ultra lüks segmentte yer alan JOALI Maldives ve JOALI BEING, yapı sektöründe ise Lapis Yapı markaları yer alıyor.

KURTULUŞ YAVUZ KİMDİR? İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden 1995 yılında mezun olan Kurtuluş Yavuz, iş hayatına 1995 yılında Armada Bilgisayar Sistemleri’nde Bilgi Teknolojileri Proje Mühendisi olarak başlayıp 1997-2012 yılları arasında Roche’da Bilgi Teknolojileri Koordinatörü̈, 2012-2017 yılları arasında Eczacıbaşı Sağlık Grubu’nda Grup IT Direktörü & Dijital Dönüşüm Lideri olarak görev almıştır. Büyük ölçekli çok uluslu organizasyonlarda başarılı dijital dönüşüm yolculuklarına öncülük eden Kurtuluş Yavuz, 2017 yılından itibaren Tekfen Holding’de CIO olarak görev yapmış Tekfen Dijital Dönüşüm Programını başlatarak liderliğini yürütmüştür. Kurtuluş Yavuz’un uzmanlık alanları dijital dönüşüm, değişim liderliği, endüstri 4.0, dijital pazarlama, girişimcilik ve inovasyon konularıdır.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram