GCA’DA GERİ DÖNÜŞÜME DESTEK

GCA’DA GERİ DÖNÜŞÜME DESTEK
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.06.2022
0
A+
A-

Cam ambalaj sektörünün lider oyuncularından biri olan GCA, Kütahya Valiliği, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ve Kütahya Belediyesi ile birlikte düzenlenen ‘Dünya Çevre Günü Etkinliği’nde çevre farkındalığının artması amacıyla Kütahya Belediyesi etkinlik alanında GCA tarafından stant kuruldu.

Cam ambalajın %100 geri dönüşebilen ürünler olduğu vurgulanarak stanta cam ambalaj atıklarını getirenlere GCA tarafından cam bardaklar hediye edildi. Vali Ali Çelik, Kütahya Belediye Baklanı Prof. Dr. Alim Işık, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürü İbrahim Çatladan’da etkinliğe katılım gösterdiler.

“CAM AMBALAJ, YARINLAR İÇİN DOĞRU BİR SEÇENEK

GCA Genel Müdürü Dr. Abdullah Gayret ‘Tamamen doğada bulunan ham maddelerden meydana gelen, yeniden kullanılabilir ve kalite kaybı olmaksızın sonsuz bir şekilde geri dönüştürülebilir olan cam ambalaj, yarınlar için doğru bir seçenektir. Gelecek nesillere daha sürdürülebilir bir dünya bırakmak için insanlık olarak geri dönüşüm bilincini oluşturmalıyız. GCA olarak, sürdürülebilir üretimi hedefliyor ve geri dönüşümü destekliyoruz. Bu kapsamda 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde stantımızı açarak, Kütahya halkından cam atıklarını geri dönüştürmek üzere yanlarında getirmelerini talep edip, karşılığında cam bardak hediyesi vererek bu anlamlı günü daha da anlamlandırdık’ diye belirtti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram