FAZIL KASAP: “KÖY YOLLARI BERBAT HALDE”

FAZIL KASAP: “KÖY YOLLARI BERBAT HALDE”
Yayınlama: 07.06.2022
2
A+
A-

Mecliste söz alan CHP Kütahya Milletvekili Dr. Ali Fazıl Kasap, Kütahya İl Özel İdaresi’ne seslendi. Kütahya’nın pek çok köy yolunun berbat halde olduğunu vurgulayan Milletvekili Fazıl Kasap: “Bahar da geldi. Bu yollara hizmet götürmeyi hiç düşünmüyor musunuz” çağrısında bulundu.

CHP Kütahya Milletvekili Dr. Ali Fazıl Kasap, mecliste Kütahya’nın yapılamayan yollarını gündeme getirdi. Pek çok köy yolunun berbat halde olduğunu aktaran vekil Kasap, hastanesi olmayan ilçeleri de hatırlatarak: “Kütahya’mız bu kötü yönetimi hak etmiyor” dedi.

“KÜTAHYA’MIZ BU KÖTÜ YÖNETİMİ HAK ETMİYOR”

Kütahya İl Özel İdaresi’ne seslenen Fazıl Kasap: “Size oy vermeyen ya da az veren yerlere hizmet götürmemeye kararlı mısınız? Kütahya Sobran, Sofça, Şeyhler, Eğdemir, Allıören, Örencik, Beşkarış, Karakuz, Aydınlar gibi daha adını sayamadığım birçok köy yolu berbat hâlde. Bahar da geldi. Bu yollara hizmet götürmeyi hiç düşünmüyor musunuz? Hisarcık-Gediz, Simav-Sındırgı, Tavşanlı-Domaniç, Domaniç-İnegöl yolu hala yapılamadı. İlin bürokratları seçim çalışmasına çıkmışlar. Ama Domaniç, Şaphane gibi bazı ilçelerimizde adliye yok. Cumhurbaşkanı ‘Hastanesi olmayan ilçe yok’ demişti. Üç ilçemizde de hastane yok.  Kütahya’mız bu kötü yönetimi hak etmiyor” açıklamasında bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.