EVSİZLERE VALİLİK SAHİP ÇIKIYOR

EVSİZLERE VALİLİK SAHİP ÇIKIYOR
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.01.2022
0
A+
A-

Türkiye’nin sosyal devletçilikte dünyanın en üst sıralarında olduğunu kaydeden AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, soğukta dışarıda kalan vatandaşların Kütahya Valiliğinin anlaşmalı olduğu otellerde tüm ihtiyaçlarının giderildiğini açıkladı.

Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerinin, Sosyal Yardımlaşma vakıflarının evsiz barksız dışarda kalmak zorunda kalan vatandaşlara sıcak yuvalarını açtığını aktaran Başkan Ceyhun: “Kütahya’mızda da valiliğimiz tarafından anlaşmaları otellerde tüm ihtiyaçları gideriliyor, üstelik kendilerinin gelmesine bile gerek kalmadan valiliğimizce oluşturulan ekipler şehrimizin dört bir tarafında dolaşıp açıkta, zor şartlarda kalan vatandaşlarımızı tespit ediyor ve ihtiyaçlarını gideriyor. Bununla da yetinmeyip eğer şehir dışında yaşıyorsa 3 günlük konaklama sonrası memleketine ulaşmasında otobüs bileti dâhil tüm ihtiyaçları sosyal yardımlaşma vakfımızca karşılanıyor” ifadelerine yer verdi.

“DEVLET MİLLETİN YANINDA”

Evsiz vatandaşlar süreç sonunda sıcak bir yuva kurması için tüm imkânlar seferber edildiğini de belirten Sebahattin Ceyhun: “Tüm kurumlarımız, vakıflarımız, derneklerimiz vatandaşlarımıza hizmet etme yarışında. Biz güçlüyüz, rabbim devletimize, milletimize zeval vermesin. Devlet her zaman milletinin yanında” diyerek sözlerine son verdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram