“ETKİLİ İLETİŞİM VE BEDEN DİLİ” ANLATILDI

“ETKİLİ İLETİŞİM VE BEDEN DİLİ” ANLATILDI
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.11.2022
0
A+
A-

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi akademisyenlerinden Kudret Armağan tarafından Kütahya Belediyesi personeline yönelik “Etkili İletişim ve Beden Dili”  konferansı verildi.

Kütahya Belediyesi çalışanlarına, Dumlupınar Üniversitesi akademisyenlerinden Kudret Armağan tarafından, “Etkili İletişim ve Beden Dili” konulu konferans verildi. Belediyenin çeşitli birimlerinde görevli personelin katıldığı konferans, beğeni ile takip edildi. Etkili iletişim yolları, beden dili ve etkilerinin anlatıldığı konferansta, özellikle etkili iletişimin günlük yaşam ve iş hayatındaki önemi vurgulandı.

“KİŞİSEL GELİŞİM AÇISINDAN KATKI SAĞLIYOR”

Eğitim gönüllüsü Kudret Armağan, eğitimlerine kendi imkânlarıyla oluşturduğu küçük bir eğitim otobüsüyle köy okullarına ulaştıktan sonra, proje Kütahya Valiliği’nin katkılarıyla oluşturulan bir tırla Türkiye’nin her yerine yayıldı. Belediye Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa katılan personel, bu tip organizasyonlarının kendilerine iş motivesi ve kişisel gelişim açısından büyük katkı sağladığını ifade ettiler.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram