ESİN ÖĞRETMEN GURURLANDIRDI

ESİN ÖĞRETMEN GURURLANDIRDI
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.10.2022
2
A+
A-

115 ülkeden on binlerce öğretmenin başvurduğu “Global Teacher Award-Küresel Öğretmen Ödülü”nü Kütahya Orgeneral Asim Gündüz İlköğretim okulunda görev yapan Esin öğretmen aldı.

‘Eğitim Nobeli’ olarak bilinen Global Teacher Award, Hindistan’da faaliyet gösteren AKS Education Awards kuruluşu tarafından düzenleniyor. Küresel Öğretmen Ödülü, dünyanın her köşesine aktif olarak ulaşmayı amaçlayan ve mesleklerine katkılarda bulunan olağanüstü öğretmenleri tanımlayan ve tanıyan en prestijli organizasyonlardan ve ödüllerden biri olarak tanınıyor.

3 ÖĞRETMENDEN BİRİ OLDU

Ülkemizde bu ödüle layık görülen 3 öğretmenden biri olan Esin Sarıkaya hem Kütahya’yı hem de tüm Türkiye’yi  gururlandırdı. Esin öğretmen ile birlikte Erzurum’dan Tuba Dumlu Güler, Muğla’dan Necip Akça, Ordu’dan Caner Sarıoğlu da ödül almaya hak kazandı. Yaptığı çalışmalarla eğitimde fark yaratan, mesleğine olağanüstü katkılar sağlayan, sınıflarının dışında da topluma hizmet eden öğretmenlerin ödüllendirildiği organizasyonun ödül töreni 5-6 Kasım’da Hindistan’ın başkenti New Delhi’de gerçekleştirilecek.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.