“EN KIYMETLİ HAZİNEMİZ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ”

“EN KIYMETLİ HAZİNEMİZ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 31.05.2022
1
A+
A-

Vali Ali Çelik, Şaphane’de Kızılkoltuk Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Yörük Festivali’ne katıldı. Programda konuşan Vali Ali Çelik, emeği geçen herkese teşekkür ederek: “En kıymetli hazinemiz birlik ve beraberliğimiz” dedi.

Festivale Vali Ali Çelik’in yanı sıra Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Şaphane Kaymakamı Burhanettin Yavaşi, Belediye Başkanı Rasim Daşhan, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz ile çok sayıda vatandaş katıldı.

“GÖNÜLLERİNİZDEN İYİLİK EKSİK OLMAMASIN”

Programda konuşan Vali Ali Çelik, yılda bir kez dahi olsa bir araya gelmenin önemli olduğunu belirterek festivalin hazırlanmasında katkısı olan, emeği geçen herkese teşekkür etti. Birlik ve beraberliğin daimi olması temennisinde bulunan Vali Çelik, “En kıymetli hazinemiz birlik ve beraberliğimiz. Kardeşliğin, dostluğun hazzına ulaştığımız bugünü yaşattığınız için hepinize yürekten teşekkürler. Sofranızdan bereketin, gönüllerinizden iyiliğin eksik olmamasını dilerim” dedi. Yarışma, çekiliş, halk oyunları gösterisi ve çeşitli eğlencelerin yer aldığı festival katılımcıların büyük beğenisini topladı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram