EĞİTİMİ TAMAMLAYAN ÖĞRETMENLERE SERTİFİKA

EĞİTİMİ TAMAMLAYAN ÖĞRETMENLERE SERTİFİKA
REKLAM ALANI
Yayınlama: 22.12.2021
0
A+
A-

2021 Yılı Teknik Destek kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğünce koordine edilen ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Ormanda Okul: Okul Öncesi ve Sınıf Öğretmenlerinin Orman Okulu Lideri Eğitici Eğitimi”ne katılan öğretmenlere sertifikaları İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit tarafından verildi.

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından Teknik Destek projesi olarak desteklenen ve 9 Aralık’ta başlayan eğitim, toplam 60 saat sürdü ve öğretmenler kent ormanında uygulamalı bir eğitim aldılar.

15 OKULDAN 21 ÖĞRETMEN İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Orman Bölge Müdürlüğü ile iş birliği yapıldığını ve özellikle okul öncesi ve ilkokul öğretmenlerine yönelik orman okulu projesinin çok yakında hayata geçeceğini, bu eğitimin de projenin bir parçası olduğunu, öğretmenlerin bu eğitimden elde ettikleri deneyimleri okullarında muhakkak yaygınlaştırması gerektiğini belirtti. Zafer Kalkınma Ajansı’nın destekleriyle gerçekleştirilen projede toplam 15 okuldan 21 öğretmen “Orman Okulu Lideri” olarak eğitimlere ikinci dönem devam edecekler.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram