DR. METİNEREN’ İ ANMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

DR. METİNEREN’ İ ANMA TÖRENİ DÜZENLENDİ
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.07.2022
1
A+
A-

Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli iken hayatını kaybeden Patoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Hüseyin Metineren için anma töreni düzenlendi.

Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde düzenlenen anma törenine; Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Cem Algın ve Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi, İl Sağlık Müdürlüğü başkan ve başkan yardımcıları, hastane yöneticileri, sağlık personeli ve Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Hüseyin Metineren’in ailesi katıldı.

DUALAR EDİLDİ, LOKMA DAĞITILDI

Duygusal anların yaşandığı törende; Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul ve mesai arkadaşı Patoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Gizem Akkaş Akgün; konuşma gerçekleştirerek Metineren’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek duydukları üzüntüyü dile getirdiler. Kederli ailesine sabır ve başsağlığı dilediler.  Ardından Mehmet Hüseyin Metineren için dualar edilerek helallik istendi ve tören katılımcılara lokma dağıtımı ile sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram