CEYHUN: “HEDEF 2023”

CEYHUN: “HEDEF 2023”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.02.2022
1
A+
A-

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Daraltılmış İl Danışma Toplantısı Tavşanlı’da gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Sebahattin Ceyhun: “Kütahya teşkilatımız her zaman olduğu gibi dimdik ayakta. Durmak yok yola devam. Hedef 2023” ifadelerine yer verdi”

Tavşanlı Belediyesi Meteoroloji Sosyal Tesisleri’nde sabah 10.00’da başlayan AK Parti’nin programı, daha sonra İlçe Başkanlığı ve Belediye Kültür Sarayı’nda devam etti.  AK Parti İlçe Teşkilatı’nda ilçe başkanları ile gençlik ve kadın kolları ayrı ayrı toplantılar gerçekleştirdi.  Belediye Kültür Sarayı’ndaki Daraltılmış İl Danışma Toplantısı ise yaklaşık 2,5 saat sürdü.  AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel ile Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti İlçe Başkanı Bilal Kıyak, ilçe ve belde belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, AK Parti’nin gençlik ve kadın kolları görevlileriyle partililer katıldı.

CEYHUN: “TEŞKİLATIMIZ DİMDİK AYAKTA”

Büyük ve güçlü Türkiye yolunda, ilk günkü heyecanla 2023’e kararlı ve emin adımlarla yürümeye devam ettiklerini dile getiren İl Başkanı Sebahattin Ceyhun: “Kütahya teşkilatımız her zaman olduğu gibi dimdik ayakta. Durmak yok yola devam. Hedef 2023” ifadelerine yer verdi.

ERENLER: “AK PARTİ’MİZİ 2023’TE BÜYÜK BİR ZAFERE TAŞIMAK İÇİN HAZIRIZ”

Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ise: “AK Parti Kütahya Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantımızı teşkilatımızın tüm kademelerinde görev üstlenen değerli dava arkadaşlarımızın coşkulu katılımlarıyla gerçekleştirdik. Tüm teşkilat mensuplarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Birliğimiz, dirliğimiz daim olsun. 20 yıldır milletimizin teveccühüyle hep zirvede olan AK Parti’mizi 2023’te de büyük bir zafere taşımak için hazırız” açıklamasında bulundu.

GÜLER: “SEÇİMLER YENİDEN DİRİLİŞİN VE AYAĞA KALKMANIN TAKVİMİDİR”

Toplantıda söz alan Belediye Başkanı Mustafa Güler de yaklaşan 2023 genel seçimlerine dikkat çekerek: “2023 genel seçimleri, topraklarımız üzerinde kimin söz sahibi olacağını gösterecek. Bu seçimler yeniden dirilişin ve ayağa kalkmanın takvimidir. İnşallah çok çalışıp, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durarak bu seçimlerden başarıyla çıkacağız” ifadelerini kullandı. Yapılan konuşmaların ardından teşkilat içi görüş, öneri ve sorunların dile getirilmesiyle toplantı sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram