BEYİN CERRAHLARI KÜTAHYA’DA BULUŞTU

BEYİN CERRAHLARI KÜTAHYA’DA BULUŞTU
REKLAM ALANI
Yayınlama: 24.05.2022
4
A+
A-

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi ev sahipliğinde, Türk Nöroşirürji Derneği tarafından düzenlenen Nova 2022 Sempozyumu sona erdi.

Sempozyum kapsamında KSBÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Cem Algın, Türk Nöroşirürji Derneği 2. Başkanı Prof. Dr. Ömer Hakan Emmez, Sempozyum Başkanı Prof. Dr. Koray Özduman ve diğer önemli isimler tarafından konuşmalar gerçekleştirildi.  Sempozyumda Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen akademisyen ve doktorlar tarafından alanlarına ilişkin güncel konuları içeren sunumlar yapıldı. Sempozyum gala programının ardından sona erdi.

200’E YAKIN KATILIMCI BİLİMSEL YENİLİKLERİ PAYLAŞTI

KSBÜ Tıp Fakültesi Nöroşirürji (Beyin ve Sinir Cerrahisi) Anabilim Dalı (AD) Başkanı Doç. Dr. Hasan Emre Aydın, sempozyumun ardından yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi: “Ülkemizin önde gelen beyin cerrahlarının katılımıyla KSBÜ ev sahipliğinde Türk Nöroşirurji Derneği NOVA Sempozyumu, Gülümser Hatun Termal Otel’de gerçekleşti. 200’e yakın katılımcı ile bilimsel açıdan güncel yeniliklerin de paylaşıldığı sempozyum; vaskuler, onkoloji ve anatomi eğitim gruplarının multidisipliner yaklaşımı ile başarılı bur şekilde gerçekleşti. Toplantıya desteklerinden dolayı Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Cem Algın hocamıza teşekkür ederiz.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram