“BAHARA MERHABA”

“BAHARA MERHABA”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.05.2022
13
A+
A-

Kütahya Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü öğretmen ve öğrencileri tarafından Bahara Merhaba Konseri gerçekleştirildi.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Hekim Sinan Konferans Salonunda gerçekleşen konsere, Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, Genel Sekreter Kutlu Önal, Lise Müdürü Mustafa Demir, akademik ve idari personel, öğretmenler ile öğrenciler katıldı. Konser kapsamında koro ve orkestra tarafından seslendirilen farklı türde müzikler dinleyicilere keyifli anlar yaşattı. Konser sonunda Genel Sekreter Önal tarafından emeği geçenlere plaket takdim edildi.

TÜRKİYE ÇAPINDA KÜTAHYA’YI TEMSİL EDİYORLAR

Kütahya Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından sergilenen performanslar 2022 liseler arası müzik yarışmasında ön elemeyi geçerek oylamaya sunuldu. 4 performansın olduğu oylamanın yüzde yirmi beşi ile jüri oyunun yüzde yetmiş beşi finale çıkacak okulları belirleyecek. Her performansın ayrı ayrı oylanması gerektiği yarışmada, her üye farklı farklı 10 oyu Gmail adresleri üzerinden kullanabilecek.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.