AK PARTİ KÜTAHYA İL TEŞKİLATI SAHAYA İNDİ

AK PARTİ KÜTAHYA İL TEŞKİLATI SAHAYA İNDİ
REKLAM ALANI
Yayınlama: 28.12.2021
38
A+
A-

AK Parti Kütahya İl Teşkilatı sahaya indi. Kütahyalılarla bir araya gelen teşkilat üyeleri, sorun ve talepleri dinledi, AK Parti’nin yeni ekonomi programını anlattı.

AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ceyda Çetin Erenler, Ahmet Tan ve İl Başkanı Sebahattin Ceyhun Kütahyalılarla bir araya geldiler. Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi uygulama otelinde kamu çalışanları ile bir araya gelen milletvekilleri, okulun öğrenci kapasitesi, hedefleri ihtiyaçları ve talepleriyle ilgili de bilgi aldılar.

“KAMU ÇALIŞANLARININ DAİMA YANINDAYIZ”

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Milletvekili Ahmet Tan ve Ceyda Çetin Erenler, Yoncalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde Memur-Sen İl Temsilcisi Fatih Köse, Sağlık-Sen Şube Başkanı Ahmet Demirsöz, Büro-Memur-Sen Şube Başkanı Mustafa Yıldız, Diyanet-Sen Şube Başkanı Nazif Kocaçoban, Toç-Bir-Sen Şube Başkanı Abdullah Dönmez, Enerji-Bir-Sen Şube Başkanı Serkan Can, Kültür-Memur-Sen İl Temsilcisi Uğur Soylu, Bayındır Memur-Sen İl Temsilcisi Hakan Ekiz, Birlik-Haber-Sen İl Temsilcisi Nail Halden, Genç Memur-Sen İl Temsilcisi İsmail Gönen’in katılımlarıyla kamu çalışanları ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdiler. Kamu çalışanlarının daima yanında olduklarını söyleyen Ceyda Çetin Erenler: “Güçlü ve büyük Türkiye için birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

“TERMAL TURİZMİN CAZİBE MERKEZLERİNDEN OLACAK”

Başkan Ceyhun ve Milletvekilleri Tan ile Erenler daha sonra Yoncalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde incelemelerde bulundu, Okul Müdürü İsmail Bozdemir ve Teknik Müdür Yardımcısı Nurdan Behice Doğru’dan okulun öğrenci kapasitesi, hedefleri ihtiyaçları ve talepleriyle ilgili bilgi aldılar. Milletvekili Erenler: “Ülkemizde termal turizmin cazibe merkezlerinden olma yolunda hızla ilerleyen Yoncalı’da bulunan, aşçılık alanında katıldığı ulusal ve uluslararası pek çok yarışmada kazandığı madalyalarla bizleri gururlandıran şehrimizin tanıtımına da önemli katkılar sunan okulumuzu daha da geliştirmek adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

2023’TE DE GÖNÜLLER AK PARTİ’MİZDEN YANA” Haceloğlu İş Hanı ile Yunus Emre Mahallesindeki esnaf ve vatandaşları da ziyaret eden AK Parti heyeti, devletin, yatırım, istihdam, ürerim, ihracat ve büyüme odaklı Yeni Ekonomi Programı’nı, 84 milyon vatandaşı kapsayan hizmetleri, asgari ücreti, sosyal yardımları vb. açıklayıcı bilgileri içeren AK Parti Kütahya İl Başkanlığının hazırladığı broşürleri dağıttılar. Ziyaretin ardından kısa bir açıklama yapan Milletvekili Ceyda Çetin Erenler: “Ferasetli hemşerilerimiz ülkemize kurulmak istenen tuzakların da, sosyal medya platformlarındaki fitne fücurların da, hüznümüze sevinip, sevincimize üzülen hainlerin de farkında.  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, tüm oyunları bozarak hepimizin yüzünü güldüren güçlü liderliği için milletçe müteşekkiriz. 2023’te de gönüller AK Parti’mizden yana, hamdolsun” diye konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram