4 İLİN İŞ DÜNYASI BU FUARDA BULUŞUYOR

4 İLİN İŞ DÜNYASI BU FUARDA BULUŞUYOR
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.01.2022
0
A+
A-

Zafer Kalkınma Ajansı içerisinde bulunan 4 il Zafer Havalimanında ortak fuar düzenliyor. Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak ve Manisa illerinin iş dünyasını bir araya getirecek olan fuar,  29 Mart tarihinde açılacak ve 30 Mart tarihinde sona erecek. 2 gün devam edecek olan fuarda iş dünyasına yönelik farklı etkinlikler de yapılacak.

TR 33 olarak adlandırılan Zafer Bölgesindeki 4 il birbirleri ile ticaret hacmini arttırmak ve sinerjiyi sağlamak adına İş Geliştirme Fuarı organize ediyor.  4 İlin Ticaret ve Sanayi Odaları, Ticaret Borsaları, MÜSİAD ları ve Genç İş Adamları Dernekleri proje ortağı olarak yer alıyor.  Fuarın ana amacı 4 komşu ilin birbirleri ile ticaret hacimlerini arttırmak olarak vurgulandı. Toplam nüfusu 3 milyonun üzerinde bulunan bu 4 ilin ekonomik büyümeyi sağlamak hedefi ile yola çıkılıyor. Tamamen iş dünyasına yönelik gerçekleştirilen Fuarda iş dünyasının karşılıklı Pazar payının arttırılmasının yanı sıra, tedarik zinciri ve bölge bayiliklerinin de gündeme gelmesi bekleniyor.  Fuar için alım heyetlerinin oluşturulmaya başlandığı bildirildi.  Ayrıca Çin Ticaret Derneği ile yapılan çalışmalarda sona ermek üzere.

“KOMŞU İLE TİCARET VAKTİ”

Zafer Havalimanının ortak bölge olarak belirlenmesinin ardından iş dünyası fuarın verimli geçmesi için çalışmaları başladı. Fuarı organize eden Frig Fuarcılık: “Komşu ile Ticaret Vakti” sloganı ile yola çıktıklarını belirtti. Frig Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay VAROL 4 ilin iş dünyasından aldıkları desteğin önemli olduğunu dile getirdi. Varol “Bu fuar sayesinde Zafer Bölgesinde bulunan iş dünyamızın birbirleri ile olan ticaretlerinin artacağına inanıyoruz. Ayrıca yeni diyaloglar ve köprüler kurulacak. Bu sebeple bu fuar iş dünyası adına önemli bir adım olarak görüyoruz” dedi.

2 GÜN SÜRECEK 2 gün devam edecek olan fuar konferanslar ve ikili görüşmelerde desteklenecek.  Fuarın etkinlikler takviminin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.  Fuarda etkinlikler ihracat, devlet teşvikleri ve yeni ekonomik model üzerine gerçekleşecek.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram