30. YIL ANISINA KÜTAHYA’DA BULUŞACAKLAR

30. YIL ANISINA KÜTAHYA’DA BULUŞACAKLAR
REKLAM ALANI
Yayınlama: 26.05.2022
0
A+
A-

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü mezunları, 28 Mayıs Cumartesi günü Evliya Çelebi Yerleşkesi Merkez Kampüste üniversitenin ve bölümün 30. yılında buluşmaya hazırlanıyor.

Gün boyu çeşitli aktivitelerin planlandığı buluşma, ilk olarak Mühendislik Fakültesinde sabah açılış kokteyli ile başlayacak. Nostaljik dersin ardından gözleme ve tatlı ikramı yapılacak. Etkinlik akşam Bedestende canlı müzik eşliğinde “Gala Gecesi Yemeği” ile devam edecek. Bu sene yeni mezun olan öğrencilere ve meslekte yirmi yılını dolduran mezunlara plaketleri takdim edilecek.

ESKİ MEZUNLAR İLE YENİ MEZUNLAR BULUŞACAK

Ardından yeni mezunlara iş olanakları sağlanması ve mesleki tecrübe konularını da içeren “Mesleğe Hoş Geldin” toplantısı yapılacak. Toplantıya Gürok Kiremit, Keramika, Altın Çini, İGSAŞ, Eti Gümüş, NG Kütahya Seramik, OYAK Renault ve Ford Otosan yöneticilerinin katılması bekleniyor. Düzenleme Kurulu Başkanı Doç. Dr. Oğuzhan Erbaş yaptığı açıklamada; “Gerçekleşecek olan etkinlikler kapsamında bu sene mezun olacak öğrenciler ile eski mezunlar bir araya gelme ve tanışma fırsatını bulmuş olacak. Artık geleneksel hale gelen bu etkinlik kapsamında mezunlarımızla birlikte olmaktan, bölüme olan mensubiyeti, gelecek adına umudu ve coşkuyu birlikte yaşamaktan onur duyacağız. Etkinliğe katılacak yeni mezunlarımız ve eski mezunları ile aileleri olarak yaklaşık 500 katılımcı bekliyoruz. Organizasyona destek veren başta Rektörümüz Prof. Dr. Kazım Uysal olmak üzere, üniversitemiz personeline, tüm kurum ve kuruluşlara, sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram