111. YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL BANDO KONSERİ VE RESEPSİYON

111. YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL BANDO  KONSERİ VE RESEPSİYON
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.06.2022
0
A+
A-

Hava Kuvvetlerinin kuruluşunun 111’inci kuruluş yıl dönümünde, Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanı Tuğ. Necati Gündüz tarafından, resepsiyon verildi, bando konseri yapıldı.

Dağ Gazinosunda yapılan etkinliğe  Vali yardımcısı Mustafa Güney, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kırbaç, Güral Porselen Yönetim Kurulu Başkanı ve Macaristan Fahri Konsolosu İsmet Güral, T. Muharip Gaziler Derneği Başkanı Şaban Başoğul, Şehit Aileleri ve Harp Malulü Gaziler Derneği Başkanı Asım Okat,  Gazeteci ve S.Y. Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Tunçoğlu, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, Keramika genel Müdürü Emin Yüce, kamu ve özel sektör temsilcileri, subay ve astsubaylar katıldı. Törene katılanlar Tugay Komutanı Tuğg. Necati Gündüz’ü tebrik ederek, başarılarının devamını dilediler.

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞININ KUTLAMASI

Milli Savunma bakanlığı sosyal medya hesabından bir kutlamada bulunarak, hazırladıkları özel vido görüntülerini yayımladı. Kutlama mesajında şu görüşlere yer verildi: “Türk Silahlı Kuvvetlerimizin çelikten pençesi, Hava Kuvvetlerimizin 111’inci kuruluş yıl dönümünü kutluyor, gece-gündüz demeden, ülkemiz ve milletimiz için kahramanca ve fedakârca görev yapan personelimize başarılar diliyoruz.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram