GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENDİ

featured
service

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Gençlik Haftası etkinleri kapsamında Gençlik Yürüyüşü düzenlendi.

Düzenlenen gençlik yürüyüşüne; Gediz Kaymakamı Hakan Alkan, Gediz Belediye Başkan Vekili Gülşen Şener Erkan, Gediz Belediye Başkan Yardımcısı Şule Bilgili, İlçe Emniyet Müdürü Halil Konca, Gediz Askerlik Şube Başkan Vekili Personel Asteğmen Umut Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bahadur, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammed Keskin, DPÜ Gediz Meslek Yüksekokulu öğrencileri, KSBÜ Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Görevlisi Melike Pehlivan, KYK Gediz Yurt Müdürü Figen Börek, Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri, her yaştan genç öğrenciler, Gediz Spor Kulüpleri ve vatandaşlar katıldı.

KAYMAKAMDAN TEŞEKKÜR

Gediz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Kompleksi önünden başlayan Gençlik Yürüyüşü, Özyurt Caddesi,1 Eylül Caddesi, Soner Aksoy Caddesi, Cumhuriyet Caddesinden yürüyerek Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü önünde sona erdi. Gediz Kaymakamı Hakan Alkan tüm protokol üyelerine, öğrenciler ve vatandaşlara katılım sağladıkları için teşekkür ederek 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını ve Gençlik Haftasını kutladı.

GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!