“GELECEĞİN 7G’SİNİ KADINLAR ŞEKİLLENDİRECEK”

featured
service

Gerçekleştirdiği projelerle kadın hareketine önemli destekler veren Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER), Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreni’nin bu yıl 4’üncüsünü hayata geçiriyor. Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli’nin de yer alacağı ödül gecesinde “Geleceğin 7G’sini Kadınlar Şekillendirecek” başlıklı oturum düzenlenecek.

Ana sponsorluğunu Uyumsoft’un üstlendiği, Hepsiburada tarafından desteklenen, Salt Galata’nın ev sahipliğinde düzenlenen 4. Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreni, “Birlikte Daha İyi Bir Gelecek” ana teması ile gerçekleştirilecek.

PANALDE SÖZ ALACAK KADINLAR

Ödül gecesinde törenden önce düzenlenecek panelde söz alacak kadınlar şu şekilde: Güç : Nurten Öztürk, Güven : Hülya Gedik, Gerçek : Sema Güral Sürmeli, Gelişim : Aynur Ayhan, Gayret : Günseli Özen, Gelecek : Gülesin Atalay, Girişim : Duygu Aktaş.

HİBRİT ŞEKLİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

“Geleceğin 7G’sini Kadınlar Şekillendirecek” başlıklı oturumun yapılacağı etkinlikte iş dünyası temsilcileri, sivil toplum liderleri, sanatçılar, akademisyenler ve medya mensuplarından oluşan jürinin belirlediği ödüller de sahiplerine takdim edilecek. Etkinlik hibrit şeklinde gerçekleştirilecek.

PROGRAM BUGÜN SALT GALATA’DA

Program bugün 12.30-16.00 arasında İstanbul Salt Galata’da yapılacak. Online katılım sağlamak isteyenler ise; https://us02web.zoom.us/j/85426691514?pwd=ZENob0dDSDJERVFXWkVlRGhZRVVzQT09 zoom linkinden 854 2669 1514 ID ve 500444 şifresiyle katılım sağlayabilecek.

“GELECEĞİN 7G’SİNİ KADINLAR ŞEKİLLENDİRECEK”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!