Gediz Belediye Başkanı Akçadurak, Din Görevlileri İle Buluştu

Başkan Akçadurak, Mevlid-i Nebi, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla ilçedeki imamlar ve din görevlileriyle bir araya geldi.

Gediz Belediye Başkanı Akçadurak, Din Görevlileri İle Buluştu
service

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, Mevlid-i Nebi, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla ilçede görev yapan imamlar ve din görevlileriyle bir araya geldi.

1-7 Ekim Mevlid-i Nebi, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Gediz Ilıca Termal Tatil Köyünde düzenlenen programa, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, AK Parti Gediz İlçe Başkanı Osman Yılmaz, Gediz Belediye Başkan Yardımcısı Şule Bilgili, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Müftüsü Sebahattin Turan, ilçede görev yapan imamlar, müezzinler ve din görevlileri katıldı.

Din görevlilerinin fedakârca çalıştıklarını belirten Başkan Muharrem Akçadurak; “Görev yaptığı mahalle camilerinde vatandaşlarımızın duygularını paylaşan, dini ve insani vazifeleri layıkıyla yerine getiren, örnek alınan ve örnek gösterilen tüm hocalarımızdan, din görevlilerimizden Allah razı olsun. Âlemlere rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimizin aziz ve yüce hatırası adına düzenlenen Mevlid-i Nebi Haftasının vatandaşlarımıza, ülkemize, İslam âlemine ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Gediz Belediye Başkanı Akçadurak, Din Görevlileri İle Buluştu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!