Fiyatlar arttı Kütahya’da altın kaplama ürünler moda oldu

Kütahya’da altın fiyatlarının artmasıyla birlikte vatandaşların yeni tercihi altın kaplama ürünler oldu.

featured
service

Kütahya’da altın fiyatlarının artmasıyla birlikte vatandaşların yeni tercihi altın kaplama ürünler oldu. 10 yıldır bu sektörde hizmet veren Saray Takı işletmecisi Ali Osman İnal, “Altın kaplamada tecrübemizle her çeşit ürünümüzle hizmet veriyoruz.” dedi.

Altın fiyatlarının yükselmesiyle birlikte Kütahya’da vatandaşlar altın kaplamalara yöneldi.

Hal böyle olunca altın kaplamalarda da güvenilir marka ve isim arayışına giren vatandaşların ilk tercihi Saray Takı oldu.

Saray Takı işletmecisi Ali Osman İnal, altın kaplamalara olan yönelimi ve altın kaplamada dikkat edilmesi gereken hususları Ekspres Haber’e anlattı.

İnsanların altın fiyatlarının yükselmesiyle yeniden altın kaplamaları tercih etmeye başladığını bildiren İnal, bu kapsamda işletme olarak altın kaplamada bütün çeşitleri müşterilerine sunduklarını dile getirdi.

“YURT İÇİ VE YURT DIŞINA ÜRÜN GÖNDERİYORUZ”

İsteğe özel üretimler yaptıklarını vurgulayan İnal, bu üretimlerin en çok tercih edilen ürünler arasında yer aldığını ifade etti.

Yurt içi ve yurt dışına siparişler gönderdiklerini anlatan İnal, şöyle devam etti:

“İnsanlar tatile giderken Kütahya orta noktada bir yer. Böyle olunca insanlar çok uğruyor. Gelinlerimize de altın kaplama ürünlerimizi veriyoruz. Ayrıca güvenlik açısından riskli olduğu için kuyumcu vitrinine de dekor amaçlı vermekteyiz.”

Fiyatlar arttı Kütahyada altın kaplama ürünler moda oldu

“ÜRÜNLERİMİZDE ORJİNAL ALTIN KULLANIYORUZ”

İnsanların artık gerçek altınları takmasının güvenlik açısından riskli olduğunu bildiren İnal, böyle olunca altın kaplamalara ilginin arttığını belirtti.

Öte yandan altınların yatırım aracı olduğu için gerçek altın yerine kaplamaların revaçta olduğunu vurgulayan İnal, “Biz Saray Takı olarak yaklaşık 10 yıldır altın kaplama ürünleri olarak hizmet veriyoruz. Ürünlerimizde işçilik, orijinallik ve kalite çok çok önemlidir. Ürünlerimizi katkısız orjinal altın ile kaplıyoruz. Kalitemizi gören insanlar direkt alıp kullanmaya başlıyorlar.” diye konuştu.

Adres: Paşam Sultan, Mahallesi, Saraçhane Sk. No:10 D:c, 43050 Kütahya Merkez/Kütahya

 

Fiyatlar arttı Kütahyada altın kaplama ürünler moda oldu

 FOTOĞRAFLARIN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Fiyatlar arttı Kütahya’da altın kaplama ürünler moda oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!