Erol Köse’den Rapçi Uzi’ye “Maddeden uzak dur” yanıtı

Rapçi Uzi ile Mustafa Sandal arasında yaşanan konser tartışmasına Erol Köse'den yanıt geldi

featured
service

Geçtiğimiz günlerde Ağrı festivalini Business class uçmadığı için iptal ettiğini açıklayan Rapçi Uzi asıl nedenin konser sıralamasında Mustafa Sandal’ın kendisinden önce çıkartılması olduğunu açıklamıştı

Sosyal medya hesabından uzun bir paylaşımda bulunan rap sanatçısı yaptığı paylaşımda: “Birazdan bize kesilmiş ekonomi biletleri paylaşacağım. Kabul etmiş miyiz, etmemiş miyiz? Benim önüme Mustafa Sandal’ı çıkaramazsınız. Hele hatır, gönülle aman adam yaşlı, aman şöyle böyle diyerek asla çıkaramazsınız. Sene 2023 kimin ne iş yaptığı, kimin ne kadar dinlendiği ortada değerli Mustafa Sandal’ı konuşsaydınız neden bu devirde hala son sahneye çıkmak istiyor diye” ifadelerini kullanmıştı.

Bu sözlere karşılık Erol Köse genç sanatçıya sosyal medya hesabından cevap verdi.

Köse yaptığı paylaşımda; “Mustafa Sandal’dan, gitgide tükenmiş olan ve konserleri boş geçen Uzi’ye kapak gibi cevap, Uzi dünkü Doğubeyazıt konserinde ben Mustafa Sandal’dan büyüğüm. Kariyer olarak o yüzden ondan önce sahne alamamdemiş ve çıkmamıştır. Fıkra gibi. Oğlum sen daha kaç konser verdin, kaç albüm patlattın. Maddeden uzak dur. Benim yaptığım Küçükçiftlik konserinde krize girmiştin. Ben müsade etmeyince yasaklı maddeye, o yüzden bu madde sende hayal kurduruyor. Sen kim Musti kim! Akıllı ol, Ben Fero gibi tarih olmaktasınız.” 

.

 

 

 

Erol Köse’den Rapçi Uzi’ye “Maddeden uzak dur” yanıtı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!