Erdoğan Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı

Atatürk'ün vefatının 85. yıl dönümünde Anıtkabir'i ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı.

Erdoğan Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı
service

Atatürk‘ün vefatının 85. yıl dönümünde Anıtkabir’i ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anıtkabir Özel Defteri’ne “Türkiye Cumhuriyetini ebediyen güçlü tutmak için özveriyle çalışıyoruz” ifadesini yazdı.

Türkiye, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının yıl dönümünde saygıyla anıyor.

Saat 9’u 5 geçe yurt genelinde hayat durdu. Devlet erkanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan önderliğinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anıtkabir’de ziyaret etti. Devlet erkanında TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bakanlar, yüksek yargı üyeleri ve komuta kademesi yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk mozolesine çelenk bıraktı ve ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı gerçekleştirildi.

Anıtkabir Özel Defteri’ne, “Vefatınızın 85. yılında sizi ve silah arkadaşlarınızı rahmet ve minnetle anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza kadar güçlü kılmak için kararlılıkla çalışıyoruz. Hiçbir güç, Türkiye’nin yükselişini ve Yüzyılın Türkiye’sini durduramayacaktır” şeklinde not düştü.

Ayrıca sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptı.

Erdoğan Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!