Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Emine Erdoğan’dan Babalar Günü mesajı

Emine Erdoğan’dan Babalar Günü mesajı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda babaların sevgi ve güvenin en güçlü sembolü olduğunu vurguladı.

Emine Erdoğan'dan Babalar Günü

Emine Erdoğan’dan Babalar Günü mesajı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Babalar Günü’nü kutladı. Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda babaların sevgi ve güvenin en güçlü sembolü olduğunu vurguladı.

Emine Erdoğan’dan Babalar Günü mesajı

Emine Erdoğan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Sevginin ve güvenin en güçlü sembolü olan babalar, yuvanın direği, ailenin kalbi, şefkatin timsalidir. Rahmetli babamı hasret ve dua ile yad ediyor, değerli eşimin ve tüm babaların Babalar Günü’nü tebrik ediyorum.”

Vatanı İçin Evlatlarını Feda Eden Babalar

Erdoğan, mesajında vatan toprağına evlatlarını emanet eden babaları da unutmadı:

“Evlatlarını vatan toprağına emanet eden babalarımızı hürmetle anıyor, hepimize sevginin sınırsız olduğunu gösteren koruyucu babalarımıza gönülden teşekkür ediyorum.”

Filistinli Babaların Acısına Ortak Oldu

Filistinli babaların yaşadığı zorluklara da değinen Emine Erdoğan, şunları belirtti:

“Zulme rağmen çocuklarına umut olmaya devam eden Filistinli babaların acısını yürekten paylaşıyor, içlerindeki direnç ateşinin hiç sönmemesini diliyorum.”

Babalar Günü’nde Tüm Babalar Anıldı

Emine Erdoğan’ın Babalar Günü mesajı, tüm babaların bu özel gününü kutlarken, sevgi ve fedakarlıklarını bir kez daha hatırlattı. Babalar Günü’nün, aileler ve toplum için ne kadar önemli bir gün olduğunu vurgulayan bu mesaj, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki babaların yaşadığı zorluklara da dikkat çekti.