EMİN YÜCE: “DİJİTALLEŞMEDE BÜYÜK BİR İVME KAZANACAĞIZ”

featured
service

Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2021 Yılı Teknik Destekleri kapsamında finanse edilen “Dijital Dönüşüm ve Yeni Nesil Pazarlama” eğitimleri tamamlandı. Eğitimlerin ardından açıklama yapan Keramika Genel Müdürü Emin Yüce: “Keramika ailesi olarak, uzun bir süredir devam eden dijitalleşme çalışmalarımızda büyük bir ivme kazanacağımıza inanıyoruz” dedi.   

Farklı sektörlerde dijital dönüşüm etkileri, dijital müşterinin beklentileri, Türkiye ve dünyadan farklı sektörlerde etkili dijital dönüşüm örneklerinin incelendiği eğitimler 48 saatlik sürecin sonunda tamamlandı. Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü eğitmenleri tarafından koordine edilen eğitimler sonunda toplam 25 katılımcıya sertifikaları törenle teslim edildi. Keramika Konferans Salonunda gerçekleştirilen sertifika törenine Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz, DPÜSEM Müdürü Ahmet Bülent Gül, DPÜSEM Yetkilileri, Keramika Yönetim Kurulu ve Keramika personeli katılım sağladılar.

“PERSONELİMİZİN İLGİSİ BİZLERİ SON DERECE MUTLU ETTİ”

Keramika adına konuşmalarını gerçekleştiren Genel Müdür Emin Yüce: “Öncelikle, Zafer Kalkınma Ajansı 2021 Yılı Teknik Destekleri Kapsamında Keramika olarak yürüttüğümüz, son yıllarda ülkemizde ve dünyada popüler bir konu olan, Dijital Dönüşüm ve Yeni Nesil Pazarlama eğitimine personelimizin ilgisi bizleri son derece mutlu etmiştir. Türkiye ve dünyadan farklı sektörlerde etkili dijital dönüşüm örnekleri, dijital dönüşümde verinin önemi, dijital müşterilerin beklentileri, dijital müşteri ilişkileri yönetimi gibi çok önemli konuların değerlendirildiği bu eğitimlerle birlikte Keramika ailesi olarak, uzun bir süredir devam eden dijitalleşme çalışmalarımızda büyük bir ivme kazanacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.   

EMİN YÜCE’DEN TEŞEKKÜR

Keramika ailesi adına Zafer Kalkınma Ajansına, bölge sanayisinin gelişmesi ve kalkınması adına vermiş oldukları bu destekler için teşekkürlerini ileten Emin Yüce: “Ayrıca bu faaliyet Kapsamında Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi eğitimcilerimizle bir araya geldik. Başta Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal olmak üzere Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi yetkililerine de katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

EMİN YÜCE: “DİJİTALLEŞMEDE BÜYÜK BİR İVME KAZANACAĞIZ”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!