DPÜ KALİTE GÖNÜLLÜLERİ TOPLULUĞUNA ÖDÜL

featured
service

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, DPÜ Kalite Koordinatörü Doç. Dr. Özgür Saygın’ın danışmanlığında katıldıkları Kalite Öğrenci Toplulukları Zirvesi’nde ödül alan Kalite Gönüllüleri Topluluğu üyelerini makamında kabul etti.

DPÜ Kalite Gönüllüleri Topluluğu Rektör Uysal’a konuk oldu. Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede Kalite Koordinatörü Doç. Dr. Özgür Saygın, Şube Müdürü Nevin Kalfa, Kalite Gönüllüleri Topluluk Başkanı Huriye Burçin Koç ve topluluk üyesi Enes Çelik, Rektör Uysal’la bir araya geldiler.

3 ÖDÜLDEN BİRİ DPÜ’YE

Üniversite Kalite Gönüllüleri Topluluğunun 3-5 Haziran 2022 tarihleri arasında Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Öğrenci Komisyonu tarafından üniversitelerin kalite topluluklarına yönelik olarak düzenlediği Kalite Öğrenci Toplulukları Zirvesi’ne (KATO’22) katılım sağlayan öğrenciler, Zirvede kalite topluluklarına 3 ödülden biri olan ‘Sosyal Medyada En Aktif Topluluk’ ödülüne layık görülmüş ve topluluk başkanı Huriye Burçin koç, ödülünü Ege Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cemil Gürgün’den almıştı. Bu zirvedeki deneyimlerini paylaşan öğrenciler aynı zamanda yürüttükleri çalışmalar hakkında da bilgi verdiler.

“HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ”

Prof. Dr. Uysal, Kalite Koordinatörlüğüne ve Kalite Gönüllüleri Topluluğu öğrencilerine alınan ödülden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi ve kalite çalışmalarının bir bütün haliyle değerlendirilmesi gerektiğini vurgulayarak üniversite ve topluluğun kalite çalışmalarına her türlü desteği sunmaya hazır olduklarını ifade etti.

DPÜ KALİTE GÖNÜLLÜLERİ TOPLULUĞUNA ÖDÜL

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!